Вебінар з обговорення оновленого законодавства у сфері оцінки відповідності та метрології для «промислового безвізу»

10 жовтня ц.р. рамках другого дня Міжнародного форуму з питань технічного регулювання «Пошук інноваційних шляхів розвитку інфраструктури якості України» у м. Дніпро відбувся вебінар на тему: «Оновлене законодавство у
сфері оцінки відповідності та метрології для «промислового безвізу».

Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання” внесено зміни, зокрема, до ЗУ “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” та ЗУ  “Про метрологію та метрологічну діяльність. 

Деякі зі змін вже набрали чинності, а в цілому зміни наберуть чинності 03 липня 2020 року. Зміни, насамперед, стосуються:
• уточнення деяких термінів та визначень;
• сфери дії Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”;
• спрощення процедури призначення органів з оцінки відповідності;
• спрощення процедури уповноваження суб’єктів господарювання на проведення повірки засобів вимірювальної техніки.
Ці, а також інші зміни, пов’язані з дільністю із розроблення технічних регламентів та проведенням оцінки відповідності, стали предметом розгляду Вебінару, що провели представники департаменту технічного регулювання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а саме:
Віра Атаманенко – заступник начальника управління оцінки відповідності та технічних регламентів – начальник відділу технічних регламентів департаменту та
Юрій Попруга – заступник директора департаменту – начальник управління метрології.

У представників бізнесу була можливість задати свої питання та отримати кваліфіковану відповідь від експертів. Запис вебінару можна переглянути за наведеним нижче посиланням. Питання- відповіді також будуть розміщені на Комунікативній платформі.

Відповіді на питання, які були озвучені на вебінарі

∗∗∗

Вебінар проводиться за сприяння Уряду Німеччини в рамках проекту “Покращення рамкових умов для торгівлі в Україні”, який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання