Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ТЕХНІЧНИХ РЕГЛАМЕНТІВ

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ТЕХНІЧНИХ РЕГЛАМЕНТІВ

Публічне обговорення проєктів Технічних регламентів – це невідємна умова процесу формування та реалізації політики у сфері технічного регулювання та можливості для бізнесу та громадськості брати у ньому активну участь.

Новий розділ Комунікативної платформи з технічного регулювання представляє прості і доступні інструменти для обговорення, забезпечюючи таким чином пряму комунікацію із розробниками проєктів таких ініціатив.

Вперше на Комунікативній платформі для публічного обговорення було розміщено проєкт Технічного регламенту назв текстильних волокон і відповідного етикетування та маркування вмісту складників сировинного складу текстильних виробів, в результаті якого було враховано низку слушних коментарів учасників.

Сьогодні ми продовжуємо таку практику та запрошуємо представників бізнесу та громадськості взяти участь у публічному обговоренні проєкту Постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток 2 до Технічного регламенту безпечності іграшок”.

Слідкуйте за новинами Комунікативної платформи для участі у публічному обговоренні проєктів Технічних регламентів, які є важливими для діяльності ваших організацій та підприємств!

СЬОГОДНІ НА ОБГОВОРЕННІ

ПОПЕРЕДНІ ОБГОВОРЕННЯ

Задати питання

Функціонування Платформи продовжено за сприяння проєкту технічної допомоги “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі”, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Всі права захищені.

Задати питання