IV Міжнародна науково-практична конференція “Інфраструктура якості: перспективи та тенденції розвитку. Переваги застосування стандартів”

16 жовтня 2019 року в приміщенні Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ» відбулась IV Міжнародна науково-практична конференція “Інфраструктура якості: перспективи та тенденції розвитку. Переваги застосування стандартів”.

Теми доповідей були зорієнтовані на перевагах впровадження та застосування  сучасних стандартів у різних сферах, доповідачі поділились власним досвідом та особливостями цих процесів.

В основній частині конференції з доповідями та презентаціями взяли участь: експерт Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), голова правління Інституту професійного лобіювання адвокатів Базілевич Денис; старший науковий співробітник Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова, член керівної ради НОС Мелащенко Андрій; простійний радник проекту Twinning Лакатош Пітер; секретар Національного електротехнічного комітету України, голова ТК 13 Устименко Володимир; ректор інституту підготовки фахівців НОС Демиденко Ольга.

Кріпка Людмила, керівник департаменту науково-технічної та юридичної інформації Асоціації Укрцемент, у своїй доповіді «Впровадження європейських стандартів у цементній галузі» розповіла про роль стандартів в цементній галузі, Гачковська Марина, канд. техн. наук, старший викладач кафедри автоматики та роботехнічних систем НУБІП, в доповіді «Проект aCаmpus: як підіймати рівень обізнаності ринку в стандартах» розповіла про пріоритетні технічні стандарти Індустрії 4.0, цілі проекту та проміжні результати які вдалось досягнути, а Пушкар Анатолій, президент Української асоціації Укелектрокабель, заступник голови Ради технічних комітетів України, розповів про досвід переходу на нові стандарти, збільшення якості продукції та про проблеми, які залишилися у сфері технічного регулювання в галузі.

За результатами конференції учасники, які подавали тези отримали сертифікати ІV Міжнародної науково-практичної конференції “Інфраструктура якості: перспективи та тенденції розвитку. Переваги застосування стандартів”, а також найближчим часом буде видано збірник тез доповідей, який буде розміщений на сайті Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ» (uas.org.ua).

Запрошуємо й надалі всіх бажаючих до участі в нашій щорічній Міжнародній науково-практичній конференції, ми чудова платформа на якій можна поділитися власним досвідом, перемогами, проблемами та шляхами вирішення, а також отримати багато корисної інформації.

Матеріали конференції

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email