TechregLogo
imgonline-com-ua-Compressed-IjYNEudvcrc3T6b

Шановні підприємці!


___Якщо ви у процесі розвитку свого бізнесу стикаєтесь з проблемами у сфері технічного регулювання (оцінка відповідності технічним регламентам, стандартизація, метрологія та ін) як під час виробництва продукції на внутрішній ринок, так і для її постачання на зовнішні ринки, пропонуємо вам їх озвучити та отримати кваліфіковану відповідь від експертів в рамках проведення на цьому тижні у Львові Міжнародного форуму з питань технічного регулювання.

___Ви можете задати своє питання через відповідну функцію "Задати питання" на сторінці заходу. Питання буде оголошено під час сесії "Діалог з бізнесом онлайн". Про відповідь експертів Вас буде повідомлено письмово.
___Також запрошуємо користуватись можливостями Комунікативної платформи «Технічне регулювання в Україні», метою створення якої є виконання функції “єдиного інформаційного вікна” доступу широкого кола користувачів до всієї необхідної інформації щодо технічних регламентів, процедур оцінки відповідності, акредитації, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, а також організації ефективного зворотного зв’язку із бізнесом.
MailPoet