На офіційному сайті державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»), яке виконує функції національного органу стандартизації оприлюднено проєкт Додатка 2 до Програми робіт з національної стандартизації на 2024 рік.
Проєкт Додатка 2 до Програми містить 62 назви проєктів національних нормативних документів, запланованих до розроблення, 55 з них – це міжнародні та європейські нормативні документи, які передбачено прийняти як національні, 7 – суто національні стандарти.
18 стандартів пропонується прийняти методом перекладу, 8 – методом передруку, 29 – методом підтвердження.
Перелік запланованих до розроблення нормативних документів містить стандарти у сферах інформаційних технологій, електро-енергетики, пожежної безпеки, харчової промисловості, серію стандартів щодо визначення якості води тощо.
Ознайомитись з проєктом Додатка 2 до Програми.
