Інформаційний дайджест. Третій випуск

___На замовлення Мінекономрозвитку ДП «УкрНДНЦ» щомісяця готує Інформаційний дайджест новин міжнародних і регіональних організацій зі стандартизації та суміжних галузей діяльності за матеріалами офіційних веб-сайтів:
____Міжнародної організації зі стандартизації (ISO)
____Міжнародної електротехнічної комісії (IEC)
____Європейського комітету стандартизації (CEN)
____Європейського комітету стандартизації в галузі електротехніки (CENELEC)
____Європейського інституту телекомунікаційних стандартів (ETSI)
____Держстандарту Республіки Білорусь
____Держстандарту Республіки Казахстан

НОВИНИ

Зроблено рішучий крок назустріч «промисловому безвізу»!

___230 народних депутатів України підтримали у другому читанні та в цілому законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання” (№ 10183), який є однією з умов Європейської Комісії для початку процедури укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА).

Дізнатись більше


Cемінар: «Державний ринковий нагляд за нехарчовою продукцією. Правові та організаційні засади стандартизації та метрології. Оцінка відповідності – як надійний інструмент підтвердження безпечності продукції».

___23 травня 2019 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся науково – інформаційний семінар за участю фахівців відділу ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві. Тема семінару: «Державний ринковий нагляд за нехарчовою продукцією. Правові та організаційні засади стандартизації та метрології. Оцінка відповідності – як надійний інструмент підтвердження безпечності продукції».


Підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія»

___ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить 11-12 червня 2019 року підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія».

Дізнатись більше


Семінар-тренінг щодо вимог стандарту ISO/IEC 17025:2017 та їх впровадження

___Німецький національний інститут метрології (PTB) у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) організував семінар-тренінг щодо вимог стандарту ISO/IEC 17025:2017 та їх впровадження.Захід відбувся 19 та 20 березня 2019 року за підтримки ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».


У Львові відбувся IV-й Міжнародний Форум з питань технічного регулювання

___23 – 25 травня 2019 р. у Львові відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання. Організатором заходу було ДП «Львівстандартметрологія», за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Організації Об’єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO), Уряду Німеччини через Німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Федерального фізико-технічного інституту Німеччини (PTB), залучення міжнародної технічної допомоги ЄС (проекту Twinning). У роботі Форуму взяли участь керівництво Міністерства економічного розвитку, ЛОДА, представники ділових, наукових, бізнесових кіл Львівщини та провідні міжнародні експерти, а це понад 200 учасників.


ТПП ДОПОМАГАЮТЬ ДОВОДИТИ ВІДПОВІДНІСТЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ВИМОГАМ ЄС

___У рамках проекту сертифіковані консультанти і тренери ТПП України, Волинської, Донецької, Харківської, Чернігівської ТПП та Офісу з просування експорту в супроводі міжнародних експертів протягом року допомагатимуть пілотним виробникам промислової продукції доводити відповідність вимогам ЄС до безпечності, зокрема складати декларації відповідності і технічні файли.


Додаткові документи

  1. Інформаційна довідка щодо діяльності національних технічних комітетів стандартизації на національному, міжнародному та європейському рівнях
  2. Перелік національних ТК, що беруть участь у діяльності ТК міжнародних та європейських організацій із стандартизації з визначенням статусу членства в даних організаціях
  3. Національні ТК,  які працюють в міжнародних технічних комітетах, які є дзеркальними європейським технічним комітетам, які розробляють стандарти для цілей АСАА

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання