Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні

Що потрібно знати українським експортерам нехарчової продукції до країн Європейського Союзу станом на сьогодні?

17 липня 2021 року у Європейському Союзі вступає набувє чинності новий Регламент ЄС 2019/1020 щодо ринкового нагляду та відповідності продукції, що розміщується на ринку Співтовариства. Україна має імплементувати зазначений документ у своєму законодавстві у повному обсязі  до підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Угода АСАА).

В той же час, вітчизняні експортери мають змогу відчути прямі наслідки нового Регламенту вже сьогодні, особливо ті, які передбачені у Статті 4.

Запрошуємо ознайомитися із ключовими положеннями Регламенту  у виступі радниці Представництва ЄС в Україні пані Анне Берсіо, який вона зробила під час вебінару “Свідоме споживання – як двигун економічних змін” 9 липня 2021 року.

 

ПІДПИСАТИСЬ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

Функціонування Платформи продовжено за сприяння проєкту технічної допомоги “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі”, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Всі права захищені.