Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні

Школа тренерського мистецтва

Деяка інформація:

 Курс проводиться досвідченими міжнародними та українськими тренерами, які мають багаторічний практичний досвід роботи у відповідних областях. Концепцію розробив Сергій Корсовецький, чий більш ніж 20-річний досвід в галузі освіти дорослих в Німеччині та інших країнах був включений в цей курс.

 Тренінг відкритий для всіх тренерів, але в цьому році ми б хотіли, щоб серед учасників були також тренери та експерти в галузі експорту та технічного регулювання.

 Навчання складається з 13 навчальних днів (програма в додатку) та іспиту (участь є добровільною). В кінці видається сертифікат (участь або складений іспит).

 Існує процедура відбору, оскільки зазвичай є більше зацікавлених, ніж наявних місць. Важливим критерієм в цьому році буде ставлення до експорту / технічного регулювання.

 Участь в курсі не безкоштовне, але вартість навчання складає всього 25% від ринкової ціни.

Важливо: реєстрація проводиться до 14.07.2019

Для реєстрації:
1. Заповніть форму: https://forms.gle/wZQU3YfdtH8T1Yr96
2. Направте заповнену анкету в найкоротші терміни на адресу feofanova@kcci.org.ua

Детальну інформацію про Школу тренерського мистецтва можна знайти на сайті Центру підвищення кваліфікації Київської торгово-промислової палати

ПІДПИСАТИСЬ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

Функціонування Платформи продовжено за сприяння проєкту технічної допомоги “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі”, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Всі права захищені.