У Львові відбувся IV-й Міжнародний Форум з питань технічного регулювання

___23 – 25 травня 2019 р. у Львові відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання. Організатором заходу було ДП «Львівстандартметрологія», за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Організації Об’єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO), Уряду Німеччини через Німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Федерального фізико-технічного інституту Німеччини (PTB), залучення міжнародної технічної допомоги ЄС (проекту Twinning). У роботі Форуму взяли участь керівництво Міністерства економічного розвитку, ЛОДА, представники ділових, наукових, бізнесових кіл Львівщини та провідні міжнародні експерти, а це понад 200 учасників.
___Тема Форуму – «Технічне регулювання для розвитку науки, освіти, бізнесу».

___Головними питаннями на Форумі були :
___• представлення Львівщини як безпечної території для ведення бізнесу в Україні;
___• встановлення діалогу між владою і бізнесом, активізація нових ринків збуту;
___• забезпечення сталого розвитку науки, освіти, бізнесу завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня;
___• підвищення обізнаності українських науковців, фахівців і виробників щодо ролі технічного регулювання у важливих сферах нашого життя.

___Робота Форуму тривала три дні, що передбачали: основну сесію, інтерактивні панелі, презентації зарубіжних, вітчизняних експертів та діалог з бізнесом в онлайн режимі.

___23 травня відбулося урочисте відкриття Міжнародного форуму. Другий день Форуму урочисто відкрив Перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, який принагідно привітав всіх з Всесвітнім днем метрології та вручив подяки та грамоти від Мінекономрозвитку.

___У рамках Форуму відбулася виставка-експозиція товарів/робіт/послуг підприємств-виробників Львівського регіону.

___24 травня в рамках програми Форуму відбувся діалог з бізнесом в онлайн режимі, під час якого нагошувалося на важливості розвитку як науки, освіти, так і бізнесу як основної платформи для росту економічних показників та культурного рівня суспільства. Участь в онлайн діалозі взяли участь п’ять регіонів України: Агентство розвитку Дніпра, Запорізька торгово-промислова палата, Рівненська Торгово-промислова Палата, Хмельницька Торгово-промислова Палата, Полтавська торгово-промислова палата (м. Кременчук). Представники науки та бізнесу мали можливість поставити свої питання фахівцям Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку та отримати фахові відповіді.

___Крім цього, був зроблений акцент на актуальності завдань у сфері реформування технічного регулювання в Україні та реалізації проектів технічної допомоги від міжнародних організацій – Організації Об’єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO), Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Федерального фізико-технічного інституту Німеччини (PTB), Європейського Союзу (Twinning).

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email