Запис Вебінару «Угода АСАА: промисловий діалог – крок назустріч»

Окремі підприємства та галузеві об’єднання, органи оцінки відповідності у регіонах, які на своїх майданчиках зібрали профільний бізнес, науковці, технічні комітети, громадські об’єднання та споживачі – загалом більше 60 підключень було зареєстровано під час проведення Вебінару 23 січня ц.р. Все це свідчить про надзвичайно високий інтерес до укладення Угоди АСАА!

Найактуальніша інформація для бізнесу про поточний стан підготовки до переговорів з європейською стороною щодо укладення Угоди АСАА, практичні поради щодо проведення випробувань, проходження процедур оцінки відповідності технічним регламентам, досвід бізнесу – ці та інші питання стали предметом обговорення під час заходу.  

Участь у Вебінарі взяли:

Тарас Качка, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України;
Микола Крижановський, директор департаменту технічного регулювання та метрології Мінекономіки;
Віктор Ример, перший заступник Генерального директора ДП «Укрметртестстандарт»;
Ірина Кравченко, генеральний директор ДП «Київоблстандартметрологія»;
Олександр Литвин, представник ТОВ “Компанія “ЮТАС”;
Валерій Коломійченко, директор ПрАТ “Вентиляційні системи”;
Сергій Леміш, фізична особа підприємець.

Це перший із серії запланованих заходів для всіх зацікавлених сторін з обговорення питань, пов’язаних із укладенням Угоди АСАА. Планується, що наступні  вебінари буде більш сфокусовано на окремих компонентах та напрямках розвитку інфраструктури якості. У подальшому очікується, що до діалогу приєднаються представники європейського бізнесу та бізнес об’єднань.

∗∗∗

Вебінар проводиться за сприяння Уряду Німеччини в рамках проекту “Покращення рамкових умов для торгівлі в Україні”, який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання