ТПП ДОПОМАГАЮТЬ ДОВОДИТИ ВІДПОВІДНІСТЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ВИМОГАМ ЄС

ТПП України, як національний координатор, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні розпочала впровадження проекту Фонду ефективного врядування (GGF) «Відповідність продукції МСП вимогам до безпечності в рамках ПВЗВТ з ЄС».

___У рамках проекту сертифіковані консультанти і тренери ТПП України, Волинської, Донецької, Харківської, Чернігівської ТПП та Офісу з просування експорту в супроводі міжнародних експертів протягом року допомагатимуть пілотним виробникам промислової продукції доводити відповідність вимогам ЄС до безпечності, зокрема складати декларації відповідності і технічні файли.

___Цим проектом починається впровадження консультаційних послуг з питань відповідності в системі торгово-промислових палат. ТПП надаватимуть послуги окремим виробникам і галузевим об’єднанням виробників.

___Як відомо, експорт до ЄС вимагає від українських виробників підтвердження відповідності продукції встановленим технічним регламентам, які регулюють безпечність продукції, захист довкілля та запобігання недоброчесній практиці. До того ж, Україна перебуває у процесі гармонізації свого законодавства із законодавством ЄС, вимоги якого невдовзі стануть також національними вимогами.

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email