Привітання Президентів ISO, IEC ТА ITU до Всесвітнього дня стандартів 14 жовтня 2021

Цілі сталого розвитку (ЦСР), які мають на меті подолання соціальних дисбалансів, розвиток сталої економіки та уповільнення темпів зміни клімату, є дуже амбітними. Для їх досягнення знадобиться співпраця багатьох державних та приватних партнерів та використання всіх доступних інструментів, включаючи міжнародні стандарти та оцінку відповідності.

Напружена боротьба проти стійкої глобальної пандемії виявила абсолютну необхідність комплексного вирішення ЦСР для зміцнення наших суспільств, роблячи їх більш стійкими та рівноправними. Сьогодні ми просимо вас приєднатися до нас на місії, яка підтверджує важливість ЦСР для кращого відновлення. У цьому прагненні стандарти актуальні як ніколи.

Вся система стандартів побудована на співпраці. Це є свідченням сили співпраці та віри в те, що ми сильніші за діяльність окремих частин. Спільними зусиллями ми надаємо людям можливість побачити реальне вирішення світових проблем, щоб впоратися з задачами сталого розвитку.

Саме в такому дусі ми беремо участь у багаторічній подорожі до Всесвітнього дня стандартів, яка демонструє багато способів, якими міжнародні стандарти сприяють успіху ЦСР.

 

Джерело: ISO

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання