Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні

Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) представлено проект технічної допомоги Україні “Підтримка української національної інфраструктури якості в підготовці АСАА”

31 жовтня 2022 року під час онлайн-зустрічі було представлено новий проект технічної допомоги  “Підтримка української національної інфраструктури якості в підготовці АСАА”, який виконуватиметься Британським інститутом стандартизації (BSI) за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Проект буде спрямовано на підтримку національної системи інфраструктури якості, зокрема, щодо виконання рекомендації, наданих європейськими експертами за результатами проведення попередньої оціночної місії ЄС стосовно укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА); формування національної політики якості та підготовка приватного сектору до впровадження ACAA; повсякденного функціонування інституційних структур національної інфраструктури якості України.
У ході зустрічі було висловлено окрему подяку Арміну Хофману, програмному директору Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), за надану підтримку та плідну співпрацю у сфері технічного регулювання, стандартизації та метрології.
«Українська сторона на постійній основі співпрацює з Німецькою стороною з питань розбудови інфраструктури якості України, що сприяє реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи підготовку до укладення Угоди АСАА.
Вважається за доцільне продовжувати співробітництво в рамках проектів міжнародної технічної допомоги Україні з метою подальшого залучення найкращого європейського досвіду у сфері технічного регулювання та сприяння виконанню рекомендацій європейських експертів попередньої оціночної місії ЄС щодо готовності інфраструктури якості України до укладення Угоди АСАА.
Наразі важливим є залучення групи експертів, які зможуть якісно провести експертизу в сферах інфраструктури якості України в контексті підготовки до Угоди АСАА», – підкреслив заступник Міністра Олександр Грибан.

ПІДПИСАТИСЬ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

Функціонування Платформи продовжено за сприяння проєкту технічної допомоги “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі”, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Всі права захищені.