Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні

МІНЕКОНОМІКИ ПІДПИСАЛО МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ З ДЕРЖАВНИМ БЮРО МЕТРОЛОГІЇ РЕСПУБЛІКИ ХОРВАТІЯ

Сьогодні, 8 грудня, під час другого засідання Спільної комісії з питань економічного співробітництва між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством економіки України та Державним бюро метрології Республіки Хорватія. З української сторони Меморандум підписала заступниця Міністра економіки України Ірина Новікова.

“Укладання Меморандуму створить умови для подальшого розвитку двостороннього співробітництва у сфері метрології в рамках виконання положень Угоди про асоціацію в частині технічних бар’єрів в торгівлі та підготовки до укладення Угоди про “промисловий безвіз”, що на сьогодні є пріоритетним завданням Президента України та Прем’єр-міністра України у відносинах з ЄС”, – зазначила заступниця Міністра Ірина Новікова під час засідання.

Обмін інформацією та передовим досвідом Хорватії у рамках Меморандуму також сприятиме подальшій розбудові системи метрології України відповідно до європейських норм і правил, що є наразі надзвичайно актуальним в рамках проведення попередньої оціночної місії ЄС щодо готовності інфраструктури якості України до укладення Угоди АСАА (“промисловий безвіз”).

“Спільна участь у проектах різних метрологічних програм та міжлабораторних порівняннях сприятиме впровадженню європейського досвіду в метрологічну систему України, отриманню споживачем інноваційної, якісної та безпечної продукції, а також створить передумови для випуску конкурентоздатної української продукції та збільшення обсягів експорту товарів на ринки обох держав”, – підкреслила Ірина Новікова.

Джерело: Мінекономіки

ПІДПИСАТИСЬ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

Функціонування Платформи продовжено за сприяння проєкту технічної допомоги “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі”, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Всі права захищені.