Зроблено рішучий крок назустріч «промисловому безвізу»!

___Сьогодні 230 народних депутатів України підтримали у другому читанні та в цілому  законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання” (№ 10183), який є однією з умов Європейської Комісії для початку процедури укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА).
___Іншою умовою є схвалення законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення конкурентоспроможності українських виробників та посилення захисту прав споживачів” (№ 10222), який наразі знаходиться у черзі на розгляд у першому читанні у Верховній Раді України.
___Якщо зазначений законопроект будет також  схвалено ще за цього скликання Верховної Ради України, то ЄС має ухвалити рішення про оціночну місію, що зробить можливим уже в 2020 році вийти на підписання Угоди АСАА.
___Дякуємо за активну підтримку та залучення ключових бізнес-об’єднань до лобіювання народних депутатів України та проведення інформаційної кампанії з роз’язснення важливості підписання Угоди АСАА для вітчизняного бізнесу. Перш за все, це: Торгово-промислова палата України, Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Європейська бізнес асоціація, Федерація роботодавців України.
___Приєднатись до кампанії з підтримки «промислового безвізу» можна й у Фейсбуці за цим посиланням https://www.facebook.com/visafree4industry/

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email