Презентації державних підприємств у сфері управління Мінекономіки із стандартизації, метрології, оцінки відповідності та акредитації за 2019 та I квартал 2020 року

Шановні представники бізнесу!
 
Департамент технічного регулювання та метрології Мінекономіки координує діяльність низки державних підприємств у сфері стандартизації, метрології, оцінки відповідності та акредитації.
 
Щороку такі підприємства надають звіти про свою діяльність, які містять важливу інформацію для бізнесу, що стосується їх спеціалізації, обсягів виконаних робіт та наданих послуг, ведення відповідних технічних комітетів, взаємодії із партнерскими європейськими та світовими організаціями та установами та ін.
 
Враховуючи потенційну важливість зазначеної інформації для господарської діяльності ваших підприємств, вже сьогодні ви можете отримати доступ до таких звітів на Комунікативній платформі. 
 
У разі виникнення додаткових запитань, ви можете звертатись до контактних осіб відповідних державних підприємств, наведених у презентаціях. Ви також можете залишити запитання на Платформі, заповнивши відповідну форму.

Задати питання

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Ваш запит прийнято для опрацювання. Дякуємо!

Задати питання