Другий випуск (квітень 2019 року)

___На замовлення Мінекономрозвитку ДП «УкрНДНЦ» щомісяця готує Інформаційний дайджест новин міжнародних і регіональних організацій зі стандартизації та суміжних галузей діяльності за матеріалами офіційних веб-сайтів:
__
Міжнародноїорганізації зі стандартизації (ISO)
_
_Міжнародної електротехнічної комісії (IEC)
_
_Європейського комітету стандартизації (CEN)
_
_Європейського комітету стандартизації в галузі електротехніки (CENELEC)
_
_
Європейського інституту телекомунікаційних стандартів (ETSI)
_
_Держстандарту Республіки Білорусь
_
_Держстандарту Республіки Казахстан

Ознайомитись з інформаційним дайджестом

___Відповідно до пункту 13 частини другої статті 11 Закону України «про стандартизацію» національний орган стандартизації готує звіт щорічний звіт про свою діяльність.
___Зі Звітом про роботу національного органу стандартизації України за 2018 рік можна ознайомитися за посиланням

9 квітня 2019 року відбулося засідання науково-технічної ради у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності при Мінекономрозвитку

___Науково-технічна рада у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України є консультативно-дорадчим органом Міністерства.

___До складу науково-технічної ради входять представники центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук, вищих навчальних закладів, об’єднань товаровиробників, підприємств, установ та організацій, що функціонують у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності.

Дізнатись більше

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ КИЇВЩИНИ

___11 квітня 2019 року на базі ДП «Київоблстандартметрологія» відбувся науково-практичний семінар на тему: “Ефективне використання положень технічних регламентів щодо медичних виробів. Ринковий нагляд за дотриманням вимог технічних регламентів. Аналіз проекту Технічного регламенту на косметичну продукцію”.

Дізнатись більше

ПІДТРИМАЄМО “ПРОМИСЛОВИЙ БЕЗВІЗ”!

___25 квітня Верховна Рада України схвалила у першому читанні законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання” (№ 10183) голосами 241 народного депутата України. Отже, очікуємо, що законопроект буде оперативно доопрацьовано та підготовлено до розгляду у другому читанні та в цілому у сесійній залі вже у травні.

Дізнатись більше

За матеріалами офіційного веб-сайту:
Національного органу стандартизації (ДП “УкрНДНЦ”)

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання