Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» приєдналось до складу партнерів Платформи!

Таке рішення було схвалено на засіданні проектної групи Комунікативної платформи з технічного регулювання 12 вересня ц.р.

Зазначене підприємство виступить координатором компоненту Платформи, що передбачає проведення дистанційного навчання у сфері технічного регулювання, стандартизації та метрології.

Перший навчальний модуль буде розроблено для керівників державних підприємств та їх заступників, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку і провадять діяльність у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності. Структура курсу передбачає навчання за 4-ма модулями: стандартизація, метрологія, оцінка відповідності та акредитація. Після вивчення матеріалу буде проведено online тестування.

ДП «УкрНДНЦ» також залучатиме мережу секретаріатів Технічних комітетів до відповідних компонентів діяльності Платформи для посилення взаємодії із діловою та науковою спільнотами.
 

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email