Вебінар щодо законопроекту про ринковий нагляд

Про ринковий нагляд на вебінарі

9 серпня у приміщенні Мінекономрозвитку відбувся другий вебінар в рамках діяльності Комунікативної платформи з технічного регулювання. Захід було присвячено представленню та обговоренню законопроекту про ринковий нагляд, ініціювання і схвалення якого у Верховній Раді нового скликання є останнім кроком для початку процедури укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА) – так званого «промислового безвізу».

У вебінарі взяли участь представники департаменту технічного регулювання, департаменту розвитку підприємництва т а регуляторної політики Мінекономрозвитку, а також Держпродспоживслужби, які презентували основні положення зазначеного законопроекту та відповіли на конкретні питання, що лунали від бізнесу.Серед них, зокрема, питання щодо комерційної таємниці та захисту прав інтелектуальної власності, вимог щодо перекладу технічної документації українською мовою, положення щодо обстеження зразків продукції.

Якщо у представників бізнесу є коментарі/ пропозиції до тексту законопроекту, то їх можна зазначити в рамках анкетування за посиланням.

Також за наведеними нижче посиланнями можна ознайомитись із самим текстом законопроекту, інфографікою, пояснювальною запискою та порівняльною таблицею.

Інфографіка Законопроект Пояснювальна записка Порівняльна таблиця

Реєстраційна форма

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання