Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні

Вебінар: “Практична реалізація вимог системи технічного регулювання в сфері метрології та оцінки відповідності. Технічні можливості та підходи до взаємодії з бізнесом” (оновлено)

В межах інформаційно-просвітницької кампанії, започаткованої Мінекономіки України для підвищення рівня інформованості представників бізнесу ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”  20 грудня 2021 року провело вебінар на темуПрактична реалізація вимог системи технічного регулювання в сфері метрології та оцінки відповідності. Технічні можливості та підходи до взаємодії з бізнесом” 

У вебінарі взяли участь представники державних підприємств, які належать до сфери управління Мінекономіки і провадять діяльність у сфері технічного регулювання, стандартизації, оцінки відповідності та метрології, зацікавлені підприємства і організації.

Модератором заходу виступив начальник відділу науково-технічної роботи та стандартизації Тарас ГУТ.

Вебінар був розпочатий зі вступного слова генерального директора ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” Ірини КРАВЧЕНКО. Було висвітлено тематику вебінару, акцентувавши увагу на досягненнях підприємства як науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації.

З доповіддю про виконання метрологічних робіт та надання послуг за видом вимірювання IR (іонізуюче випромінювання) виступив начальник відділу метрологічного забезпечення вимірювань характеристик іонізуючих випромінювань ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” Сергій ЛАЗАРЕНКО. Він закцентував увагу  на наявній потужній еталонній базі, в тому числі двох вторинних еталонах, а саме: альфа-бета випромінюючих радіонуклідів та потужності експозиційної дози та дози гамма-випромінювання,  а також на випробувальному обладнанні, що застосовуються при надані послуг за видом вимірювання IR (іонізуюче випромінювання). Підкреслив великий досвід роботи з усіма атомними станціями України, а також участю в міжнародній програмі запобігання несанкційованого переміщення радіаційних матеріалів через кордони України.

ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” постійно підвищує кваліфікацію свого персоналу, інвестує в сучасне технологічне обладнання для надання на високому рівні кваліфікованих послуг та робіт з метрології та оцінки відповідності.

Про сучасні підходи та методи випробувань за технічними регламентами безпечності іграшок, мийних засобів та косметичних виробів висвітлила начальник відділу випробувань (випробувальна лабораторія) ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” Тетяна КШАНОВСЬКА.

Вікторія ЗВАРИЧ, керівник відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю розповіла, що таке інтернет-маркетинг та як за допомогою мережі інтернет здійснювати просування послуг підприємства. Також досвідом роботи поділився провідний інженер з метрології Михайло ЄВСТІГНЄЄВ, який розповів про участь в електронній системі закупівель “Prozorro” та розкрив актуальні проблеми.

Про компетентність і розвиток персоналу, інноваційні технології щодо підвищення кваліфікації персоналу здійснила доповідь заступник директора Київської філії Олена БЕЛОФАСТОВА.

Після закінчення основної частини вебінару представники бізнесу, учасники вебінару мали можливість задати фахівцям ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” питання з технічного регулювання, які виникають у процесі їхньої діяльності, та отримати кваліфіковані відповіді. Спілкування фахівців в тому числі в он-лайн режимі дає змогу обмінюватись досвідом та знаходити відповіді на актуальні питання сьогодення.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ВІДЕОЗАПИС

ПІДПИСАТИСЬ НА ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

Функціонування Платформи продовжено за сприяння проєкту технічної допомоги “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі”, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Всі права захищені.