Вебінар: “Одещина, технічне регулювання, агропромисловий діалог”

02 липня 2020 року

Початок об 1100, підключення з 1030

ПРОГРАМА

Вітальне слово –  Антон Гукасян, Генеральний директор ДП “Одесастандартметрологія”

Частина І. Доповіді спеціалістів ДП “Одесастандартметрологія” за напрямами: оцінка відповідності (сертифікація), метрологія та стандартизація.

Частина ІІ. Представники бізнесу та науки: питання та відповіді.

Реєстрація

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДП “ОДЕСАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”

Державне підприємство “Одесастандартметрологія”  є одним із провідних підприємств Південного регіону у сфері технічного регулювання, з багатою багаторічною історією існування, яка почалася ще у 1902 році та продовжується понині. Завдяки професіоналізму, високій конкурентоспроможності та незмінній послідовній політиці розвитку, оновлення матеріально-технічної, нормативної, випробувальної бази, яка відповідає міжнародним вимогам, підприємство задовольняє інтереси агропромислового комплексу не тільки Одещини а також всього півдня нашої країни.

ДП “Одесастандартметрологія” є уповноваженим і акредитованим органом з оцінки відповідності, повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки, сертифікації. Завдяки цьому, центр виступає регіональним координатором робіт з управління якістю, його послуги користуються високим попитом в різних сферах економіки: серед промислових, сільськогосподарських підприємств, закладів охорони здоров`я, торгівлі, громадського харчування, підприємств розміщення та оздоровлення.

Одним з інструментів впровадження політики технічного регулювання в Одеському регіоні є цілеспрямована інформаційно-просвітницька робота. Як показав досвід, проведення різноманітних навчально-практичних заходів у сучасних умовах дає підвищення результативності та ефективності виробничої діяльності підприємства.

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email