Вебінар: «Нова політика державного нагляду (контролю), захисту прав споживачів та державного ринкового нагляду: запитуйте – відповімо»

Запрошуємо представників бізнесу взяти участь у вебінарі на тему: «Нова політика державного нагляду (контролю), захисту прав споживачів та державного ринкового нагляду: запитуйте – відповімо», що відбудеться на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання об 11:00 5 жовтня 2021 року.

Під час заходу представники Департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки поінформують про зміни до законодавства у сферах захисту прав споживачів*, державного нагляду (контролю) та ринкового нагляду нехарчової продукції, що вже найближчим часом розглядатимуться у стінах Верховної Ради України, а також нададуть відповіді на запитання учасників.

Захід проводитиметься за підтримки проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Для участі у заході просимо заповнити реєстраційну форму та зазначити свої питання, якщо ви бажаєте отримати на них під час заходу.

Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація

Увага! Посилання на підключення з’явиться автоматично при заповненні учасниками реєстраційної форми.

Важливо! Зверніть, будь ласка, увагу, що увійти до конференц-зали зможуть лише учасники, які зазначили свої ім’я, прізвище та організацію, яку вони представляють.

* Законопроєкт у наведеній редакції розглянуто Урядом України на своєму засіданні 22.09.2021 р.

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання