Вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

Мінекономіки активізує діалог з бізнесом щодо розвитку в Україні системи технічного регулювання та ринкового нагляду

27 січня 2021 року за ініціативи Департаменту регуляторної політики та підприємництва, а також Департаменту технічного регулювання та інноваційної політики Мінекономіки на базі Комунікативної платформи  з технічного регулювання відбувся вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?». Захід було проведено за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

В цілому більше 250 учасників приєднались до заходу з метою отримання роз’яснення основних положень законодавства про державний ринковий нагляд, особливостей його застосування на практиці,  важливості розвитку системи ринкового нагляду для забезпечення безпечності нехарчової продукції та чесної конкуренції. Доповідачами заходу стали представники Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Держпраці та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

40 запитань надійшло організаторам заходу через реєстраційну форму, що дало можливість їх опрацювати спільно із представниками зазначених вище установ та максимально врахувати під час своїх виступів, а також надати відповіді на більшу частину під час обговорення.

На решту запитань, як і на такі, що надійшли у чаті та на сторінці заходу у Фейсбуці, найближчим часом будуть надані письмові відповіді та розміщені на Комунікативній платформі з технічного регулювання.

Департаментом регуляторної політики та підприємництва для кращого розуміння представниками бізнесу своїх прав та їх практичного використання під час здійснення державного ринкового нагляду було презентовано Памятку щодо ринкового нагляду із візуалізацією основних варіантів взаємодії підприємців із органами ринкового нагляду.

Завантажити

За результатами вебінару організатори отримали багато позитивних відгуків щодо важливості розглянутих питань та їх практичної користі для підприємців. Проведені наприкінці опитування продемонстрували зацікавленість учасників у продовженні діалогу та організації регулярних зустрічей у запропонованому форматі, що буде обов’язково враховано.

Питання та відповіді

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання