Вебінар «Комунікативна платформа з питань технічного регулювання: зворотній зв’язок від бізнес-об’єднань»

Про ефективність Платформи на вебінарі

25 липня під час вебінару представники бізнесу обговорили ефективність функціонування Комунікативної платформи з технічного регулювання із директором департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Леонідом Віткіним та експертом GIZ Денисом Базілевичем.

Більше тридцяти представників бізнесу та бізнес-об’єднань зареєструвались для участі у заході з метою отримання інформації про функціональні можливості Комунікативної платформи, а також висловити свої пропозиції щодо підвищення її ефективності.

Із зворотнім зв’язком під часу заходу виступили: Федерація роботодавців України, Хмельницька та Черкаська торгово-промислові палати, Асоціація виробників України.

Отримані на сьогоднішній день схвальні відгуки та коментарі дозволяють дійти висновку, що Комунікативна платформа є важливим додатковим майданчиком для взаємодії між бізнесом та владою, а проведення вебінару – корисним інструментом для обговорення актуальних питань у сфері технічного регулювання.

Проектна група*, що опікується функціонуванням Комунікативної платформи, намагається її постійно вдосконалювати для того, щоб вона стала дійсно реальним помічником бізнесу в усуненні технічних бар’єрів у торгівлі.

Тому запрошуємо усіх бажаючих заповнити анкету за цим посиланням, спрямовану на визнечення ступені корисності Комунікативної платформи та переспектив її розвитку.

* * *

* Функціонування Платформи здійснюється у партнерстві між: департаментом технічного регулювання Мінекономрозвитку, Торгово-промислової палати України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, ДП “Укрметртестстандарт”, ДП “Київоблстандартметрологія” за сприяння проекту технічної допомоги “Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні”, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Реєстраційна форма

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання