Вебінар: «Захист прав споживачів. Європейський підхід та новації»

Мінекономіки активізує діалог з бізнесом та громадськістю щодо європейського підходу до сфери захисту прав споживачів

25 червня за ініціативи Департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки на базі Комунікативної платформи  технічного регулювання відбувся вебінар на тему: «Захист прав споживачів. Європейський підхід та новації».

Захід було проведено за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Метою заходу було ознайомлення з ключовими ідеями, принципами та новаціями, закладеними у нову редакцію Закону України «Про захист прав споживачів», гармонізовану з європейським законодавством; шляхами вирішення проблемних питань в e-commerce, напрацюваннями Мінекономіки щодо перегляду та актуалізації Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), Правил побутового обслуговування населення та інших нормативно-правових актів у сфері торгівлі.

Громадські об’єднання споживачів, представники асоціацій бізнесу, що взяли участь у вебінарі, мали змогу задати свої запитання та отримати компетентні відповіді від посадових осіб Мінекономіки.

За результатами вебінару організатори отримали багато позитивних відгуків щодо важливості розглянутих питань для споживачів та бізнесу. Проведені наприкінці опитування продемонстрували зацікавленість учасників у продовженні діалогу та організації зустрічей в аналогічному форматі.

Ознайомитись із відповіддями на запитання, які внаслідок часових обмежень не вдалося розглянути під час зустрічі, можна за наступним посиланням:

Переглянути робочі презентації доповідачів Департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки станом на 25.06.2021 р. можна за такими посиланнями:

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання