Вебінар ДП «Черкасистандартметрологія» (оновлено)

РЕЛІЗ ВЕБІНАРУ ДП «ЧЕРКАСИСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

___24 вересня 2020 року ДП «Черкасистандартметрологія» провело на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання вебінар на тему: «Зміни законодавства у сфері технічного регулювання, оцінки відповідності та метрології станом на 1 вересня 2020 року. Потенційні можливості підриємства щодо допомоги вітчизняним виробникам».

___Участь у заході взяли понад вісімдесят учасників, серед яких представники ділових кіл, регіональних держпідприємств у сфері технічного регулювання, стандартизації та метрології, закладів вищої освіти та обєднань громадян.

___Учасники вебінару ознайомилися з досягненнями колективу підприємства та напрямками співпраці з представниками провідних підприємств Черкащини та інших регіонів України. Детальніше про роботу ДП «Черкасистандрметрологія» розповіли Михайло Чорнопищук, директор ДП «Черкасистандартметрологія»,  Олександр Камша, заступник директора і керівники структурних підрозділів.

___Учасники заходу отримали інформацію про зміни в законодавстві у сфері метрології, повноваження підприємства з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, можливості калібрувальної лабораторії підприємства, інші види метрологічних робіт щодо засобів вимірювальної техніки, що не використовуються у законодавчо регульованій сфері, оцінювання вимірювальних можливостей лабораторій.

___Також особливе зацікавлення у суб’єктів господарювання викликали питання щодо змін законодавства у сфері технічного регулювання.

___Під час вебінару були представлені потенційні можливості Органу сертифікації продукції, Органу сертифікації систем управління та Випробувального центру.

___До розмови долучилися керівники Черкаської торгово-промислової палати, ПрАТ «Юрія», ТОВ «Оризон-Універсал», представники Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

___Ознайомитись із відповіддями на питання від представників бізнесу, які надійшли під час вебінару, можна на сторінці ДП «Черкасистандартметрологія».

Ознайомитись із відповіддями

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання