Вебінар ДП «Тернопільстандартметрологія» (оновлено)

7 жовтня 2020 року ДП «Тернопільстандартметрологія» провело на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання вебінар на тему: «Зміни в законодавчій базі з метрології та оцінки відповідності. Інформування суб’єктів господарювання».

Учасники вебінару ознайомилися з досягненнями колективу підприємства та напрямками співпраці з представниками провідних підприємств Тернопільщини.

Про роботу ДП «Тернопільстандартметрологія» та потенційні можливості відділу з метрології, відділу з підтвердження та оцінки відповідності,  стандартизації та сертифікації систем управління, випробувальної лабораторії розповіли керівники структурних підрозділів, зокрема, заступник генерального директора з підтвердження та оцінки відповідності Юрій Хрупович та головний метролог Михайло Клюкевич та інші керівники структурних підрозділів.

До участі у вебінарі долучилося більше 45 учасників, серед яких кращі підприємства області. Під час вебінару учасники отримали можливість обмінятися досвідом, досягненнями та обговорити актуальні питання в сфері технічного регулювання.

 

Питання та Відповіді

 

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання