Вебінар ДП «Луганськстандартметрологія» (оновлено)

10 листопада 2020 року ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» провело на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання вебінар за темою: «ЛУГАНЩИНА: практична реалізація вимог у сфері метрології та метрологічної діяльності, стандартизації та оцінки відповідності».

Для участі у вебінарі зареєстровано 86 учасників, чим продемонстрований наявний інтерес до діяльності підприємства як з боку представників бізнесу Луганської області, так із боку громадських організацій, державних установ та закладів освіти Луганської області, державних підприємств (установ, організацій), що належать до сфери управління Мінекономіки і провадять діяльність у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності.

Вебінар підтриманий участю багаторічних партнерів – Луганської регіональної торгово-промислової палати, Агенції регіонального розвитку Луганської області, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

З вступним словом до учасників вебінару виступила генеральний директор підприємства Ольга СИСОЄВА, в якому розповіла про діяльність підприємства, труднощі та перспективи розвитку.

Згідно програми вебінару розглянуто наступні питання:

1. Про проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки: уповноваження, технічні можливості та оснащення метрологічних підрозділів, пріоритетні плани розвитку.
Спікер: Олена ШАБРАЦЬКА, заступник генерального директора з метрології ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

2. Про надання послуг з оцінки відповідності продукції та послуг, атестації виробництва алкогольних напоїв, сертифікації систем управління.
Спікер: Ірина ПЛОТНІКОВА, в.о. заступника генерального директора із стандартизації, сертифікації, оцінки відповідності та наукової діяльності ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

3. Про надання послуг зі стандартизації та оцінювання вимірювальних можливостей суб’єктів господарювання.
Спікер: Олена ДРОГІНА, начальник відділу стандартизації та оцінювання вимірювальних можливостей ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

4. Про перегляд Угоди про Асоціацію з ЄС: актуальні питання, пропозиції.
Спікер: Сергій КИРИЧЕНКО, президент Луганської регіональної торгово-промислової палати.

5. Про співпрацю Установи «Агенція регіонального розвитку Луганської області» з ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», презентація Концепції проєкту «Створення регіонального центру з якості».
Спікер: Борис ЧЕРВОНИЙ, заступник директора Установи «Агенція регіонального розвитку Луганської області».

6. СOVID-19 та безпека харчової продукції.
Спікер: Марія МОРОЗОВА, доцент кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

В інтерактивній частині вебінару представники бізнесу мали можливість поставити фахівцям ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» питання, які виникли в їх діяльності та одразу отримати кваліфіковані відповіді.

З наявними питаннями, що відносяться до сфери метрології та метрологічної діяльності, оцінки відповідності звернулися он-лайн представники наступних підприємств:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Реконструкція технологічних свердловин»;
  • Комунальне некомерційне підприємство «Новопсковське територіальне медичне об’єднання Новопсковської міської ради»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Лисичанський пивоварний завод»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» Сєвєродонецьке управління.

Це був перший досвід он-лайн спілкування фахівців ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» з використанням ресурсу Комунікативної платформи з технічного регулювання з замовниками послуг, нашими партнерами та колегами, що був позитивно оцінений всіма учасниками вебінару.

Ознайомитись з питаннями від представників бізнесу, що надійшли під час вебінару, а також на зазначену в запрошенні електронну адресу, та відповідями на них фахівців ДП «ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

Ознайомитись

 

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання