Вебінар ДП «Дніпростандартметрологія» (оновлено)

Департамент технічного регулювання та інноваційної політики Мінекономіки продовжує діалог з бізнесом щодо нагальних питань розвитку системи технічного регулювання.

29 квітня 2021 року ДП «Дніпростандартметрологія» провело вебінар за темою: «Сучасне технічне регулювання як практична допомога бізнесу».

Мета вебінару – підтримка інформаційно-просвітницької кампанії, започаткованої Мінекономіки, для підвищення рівня інформованості представників бізнесу, державних установ щодо змін у сфері технічного регулювання: надання метрологічних послуг, оцінки відповідності та сертифікації продукції, послуг та систем управління, випробувань продукції підприємств та стандартизації.

Модератором заходу виступив Денис БАЗІЛЕВИЧ, експерт Проєкту GIZ«Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

З вступним словом до учасників вебінару звернувся генеральний директор ДП «Дніпростандартметрологія» Олексій ШИПКО.

Також участь у заході взяли представники підприємства:

  • Катерина РУДЬКО, заступник генерального директора з питань метрології ДП «Дніпростандартметрологія»;
  • Світлана ЗАЛІЗНЯК, начальник відділу стандартизації ДП «Дніпростандартметрологія»;
  • Вікторія МАРТИНОВА, начальник випробувального та науково-дослідного центру харчової та промислової продукції ДП «Дніпростандартметрологія»;
  • Валентин ТІЩЕНКО, начальник відділу підтвердження відповідності ДП «Дніпростандартметрологія»;
  • Людмила ГОРДЄЄВА, провідний інженер із стандартизації відділу підтвердження відповідності ДП «Дніпростандартметрологія».

Співдоповідачем заходу стала представник ДП «УкрНДНЦ» Світлана КОХАН, провідний інженер науково-дослідного відділу з розробки та технічної перевірки стандартів.

Детальну ґрунтовну інформацію щодо реалізації домовленості України з ЄС по підписанню Угоди АСАА було надано Тетяною МЕЛЬНИЧЕНКО, заступником директора департаменту технічного регулювання та інноваційної політики – начальником управління стандартизації, аналізу та міжнародного співробітництва Мінекономіки.

Під час вебінару були розглянуті наступні питання:

  • Метрологія в рамках сучасної моделі системи технічного регулювання;
  • Стандартизація на захисті інтересів споживачів і держави;
  • Підтвердження відповідності, випробування продукції;
  • Що означатиме підписання Угоди АСАА для сфери технічного регулювання України? Короткий виклад ключових характеристик «нового підходу»;
  • Актуальні питання оцінки відповідності засобів індивідуального захисту.

У вебінарі взяли участь 129 учасників, серед них представники таких підприємств: ДП «КБ «Південне», ТОВ НВП «Стандарт», ТОВ «Поліфарб Україна», ТОВ «Капітель ЛКМ», ТОВ «Вента Лаб», ТОВ «ВО «Дніпрошкіргалантерея», ДП НДТІ, ДУ «Одеська політехніка», ТОВ «ВІНІЛ», ПП «НВФ СВК», ПП «Доктор Хелсі», ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», ТОВ «ОМЕГА», ТОВ «ФРАЙТ», ТОВ «АртГранд», ТОВ «Малбі Фудс», АТ «Дніпропетровський завод прокатних валків», КП ДОР «Аульський водовод», ПІІ «Бімбо Кюесар Україна», ТДВ «Конкорд», ФОП Грановський Володимир, ФОП Филимоненко О.К., ФОП Колесова А.В., ФОП Назарько В.С., ПрАТ «ІНТЕР-КОРН КОРН ПРОСЕССІНГ ІНДАСТРІ», ПП «Легпром Аллегро», ТОВ «Екол», ТОВ фірма «ЛКЛ», ПП «Дивоцвіт», ТОВ «ВП «Дніпропластавтомат», СП з ІІ ТОВ «МГФ», ТОВ «Гранд Спайс», ПРАТ «Дніпропетровський меблевий комбінат», ТОВ «НВП «ЛАЙКОРЕД Україна», ТОВ «ОНІКС», ТОВ «ТРАНСМАШ», Чернігівська торгово-промислова палата та інші.

Після закінчення основної частини вебінару представники бізнесу мали можливість задати фахівцям ДП «Дніпростандартметрологія» питання, які виникали під час їх діяльності, та отримати кваліфіковані відповіді.

Таке он-лайн спілкування бізнесу з фахівцями проводилось не вперше, але висока активність та проявлений інтерес учасників вебінару вказує на важливість та потребу в постійній співпраці та взаємозв’язку з бізнесом. Зміст та форма такого діалогу дає змогу обмінятись напрацюваннями та знайти відповіді на актуальні питання сьогодення.

Ознайомитись з відповідями фахівців ДП «Дніпростандартметрологія» на питання від представників бізнесу, які надійшли під час вебінару.

Питання та відповіді

 

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання