Вебінар «Державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Перезавантаження»

23 липня 2021 року на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання за ініціативи департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки відбувся вебінар на тему: «Державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Перезавантаження», що продовжив серію онлайн заходів, присвячених розгляду державної політики у сфері контролю, ринкового нагляду та захисту прав споживачів.

Представники департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки ознайомили учасників з ключовими ідеями проєкту Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)»; принципами, закладеними у ризик-орієнтованому контролі та уніфікованій процедурі здійснення заходів державного нагляду (контролю).

Ознайомитись із законопроєктом

Презентації

Представники громадських об’єднань, бізнесу, що надали свої питання заздалегідь, мали змогу отримати компетентні відповіді від посадових осіб Мінекономіки прямо під час заходу.

За результатами вебінару організатори отримали позитивні відгуки щодо важливості розглянутих питань для бізнесу. Проведені наприкінці опитування продемонстрували зацікавленість учасників у продовженні діалогу та організації зустрічей в аналогічному форматі.

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання