Вебінар: «Державний контроль нехарчової продукції на митниці: спільна справа влади і бізнесу»

Запрошуємо представників бізнесу взяти участь у вебінарі на тему:  «Державний контроль нехарчової продукції на митниці: спільна справа влади і бізнесу», що відбудеться на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання об 11:00 21 травня 2021 року.

Під час заходу ви зможете отримати відповіді на найактуальніші питання здійснення державного контролю нехарчової продукції на митниці, зокрема:

  • Перші дії підприємців, які бажають самостійно імпортувати товар.
  • У яких випадках митниця здійснює заходи контролю продукції при митному оформленні?
  • Чи можна спрогнозувати проведення контролю нехарчової продукції митницею по певній продукції?
  • Що перевіряють митні інспектори під час контролю продукції, які документи треба мати імпортеру?
  • Яка процедура проведення перевірок продукції органами ринкового нагляду у випадку призупинення митного оформлення?
  • Дії імпортера при визнанні продукції такою, що не відповідає вимогам.

Відповіді на ці та інші питання нададуть безпосередньо представники Державної митної служби України, Департаменту регуляторної політики та підприємництва Мінекономіки, а також відповідних структурних підрозділів органів ринкового нагляду.

Захід відбудеться за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Задати доповідачам свої запитання підприємці зможуть традиційно за допомогою таких каналів: у реєстраційній формі, безпосередньо під час заходу у чаті Zoom, у коментарях до прямої трансляції заходу у Facebook на сторінці “Технічне регулювання в Україні”.

Відповіді на запитання, задані безпосередньо під час зустрічі, будуть надані на сайті Комунікативної платформи через декілька днів після заходу.

 

Share

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Задати питання